Vyklízecí práce všeho druhu

Vyklízíme nemovitosti v Brně a okolí. Provádíme vyklízení bytů, vyklízení sklepů a půd. Vyklidíme Vaše garáže, kůlny i zahrady. Likvidujeme celé pozůstalosti s následným odvozem. Přijedeme, naložíme a odvezeme Vaše nepotřebné věci. 


Nabízíme pečlivou a zodpovědnou práci, spolehlivou domluvu, seriózní ceny a 10 ti leté zkušenosti

Vyklízení bytů provádíme v Brně i okolí. Odvezeme i jednotlivé kusy jako jsou televize, sporáky, lednice, pračky a jiné od 500 Kč. Nepotřebný nábytek k vyklizení rozložíme, naložíme a odvezeme do spalovny nebo do nejbližšího ekodvoru. Při vyklízení Vašich bytů se snažíme provádět vyklízecí práce ohleduplně k sousedům v domě, tak aby je naše činnost při vyklízení nerušila.


VYKLÍZENÍ SKLEPŮ

Bojíte se jít do sklepa kde straší staré a špinavé harampádí? Rychle nám zavolejte a my Vám pomůžeme. Vyklidíme Váš sklep a zbavíme ho všeho nepotřebného. Předáme Vám sklep vyklizený a uklizený. Vyklizený odpad odvezeme na vozíku od 500 Kč, dodávkou od 1500 Kč nebo kontejnerem od 2800 Kč.

VYKLÍZENÍ PŮD

Plánujete půdní vestavbu a nevíte co s odloženými věcmi, které Vám budou překážet? Zavolejte nám a my Vám půdu vyklidíme a uklidíme.
Vyklizený odpad odvezeme na vozíku od 500 Kč, dodávkou od 1500 Kč nebo kontejnerem od 2800 Kč.

VYKLÍZENÍ DOMŮ

Potřebujete vyklidit dům nebo jen  jeho část. Rádi by jste nabídli dům k prodeji vyklizený a čistý? Zavolejte nám a my Vám rádi pomůžeme. Vyklizený odpad odvezeme na vozíku od 500 Kč, dodávkou od 1500 Kč nebo kontejnerem od 2800 Kč.

VYKLÍZENÍ VÝROBNÍCH HAL

Máme zkušenosti s vyklízením výrobních a skladových objektů i celých kancelářských budov. Zavolejte a my Vás zbavíme zastaralých strojů, zařízení a vybavení. Vše odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.