Služba hodinový manžel

Nevolejte různé řemeslníky a firmy.
Dovoluji si Vám nabídnout službu hodinový manžel. Za jedinou návštěvu ve Vaší domácnosti nebo kanceláři zvládne hodinový manžel mnoho úkolů na které nemáte čas, nářadí nebo zkušenosti. Služba hodinový manžel není samozřejmě určená jen ženám, které nemají doma chlapskou ruku. Službu hodinový manžel nabízím i pro firmy, spolky, bytová družstva, školy, školky, úřady. penziony, hotely a další. 


Prodáváte nebo kupujete nemovitost?
Připravím Vám ji k prodeji nebo naopak k nastěhování!
                   

     

Ceník
Práce ................................200 Kč/h
Doprava v Brně ..............................zdarma
Doprava mimo Brno .................dle domluvy
Drobný materiál .............................5 Kč/ks
Minimální cena zakázky ...................500 Kč

Platíte pouze čas strávený prací. Čas strávený na obědě neúčtuji. Jelikož nekouřím a nepiji kafe, mohu se stoprocentně věnovat pouze zadané práci.

Nabízím pečlivou a zodpovědnou práci, spolehlivou domluvu, seriózní ceny a 10 ti leté zkušenosti.


Hodinový manžel Brno umí přivrtat police, garnýže, přepravit a smontovat nový nábytek a odvézt starý nepotřebný. Pověsit obrazy, zrcadla, opravit většinu vybavení a zařízení bytu, vyměnit žárovky a zářivky. Hodinový manžel Vám provede montáž světel, lustrů, výměnu zásuvek, a vypínačů. Hodinový manžel umí opravit v interiéru také omítku, malbu, obklady, dlažbu a provede drobné zednické práce. Hodinový manžel Brno Vám dokáže provést pokládku linolea nebo koberců, umí připojit pračku, myčku, Hodinový manžel dokáže provést i drobné instalatérské práce, Hodinového manžela Brno můžete využít i na Vaší zahradě kde Vám pomůže se sekáním a údržbou trávníku, stříháním keřů, odstraňováním suchých dřevin včetně odvozu odpadu, řezáním a štípáním dřeva, Hodinového manžela můžete využít i jako pomocníka u činnosti, kterou sami nezvládnete.
Hodinový manžel Vám vyhoví s ochotou a snahou Vaše přání vyplnit.